MADA / Podiumas
Calvin Klein 205W39NYC pavasario/vasaros 2019 m. kolekcija
MODE 24/7 / 2018 October 06
Nuotraukoje: Calvin Klein 205W39NYC SS'19 kolekcija.
SVARBIAUSI FAKTAI:
Dabartinio Calvin Klein mados namų dizainerio Rafo Simonso kūrybos pamatas ir įkvėpimas jau ne pirmą kolekciją itin glaudžiai siejasi su filmais. Ne išimtis ir pristatyta SS;19 kolekcija, kuri estetiškai drabužiuose perteikia du, klasika tapusius Holyvudo filmus: Steveno Spielbergo 1975 m. šedevrą Nasrai (angl. Jaws) ir Mike Nichols jauno žmogaus pasaulį tyrinėjantį 1967 m. Absolventą (angl. The Graduate). Pasak pačio R. Simons, šie du filmai jam padarė labai didelę įtaką, o pati kolekcija nagrinėja tabu tematiką, pagundas, bei siekia užčiuopti kaip keičiasi kultūra ir bendruomenė. Nors kolekcija,  kurios pristatymas prasidėjo skambant siaubo filmo Nasrai garso takeliui, tyrinėja plėšrūnišką žmonių prigimtį, pagrindinė tema, kaip akcentuoja R. Simons - meilė.
 
SPALVOS IR RAŠTAI:
Juoda, raudona, ruda, žydra, smėlio, geltona, turkio, burgundiška, vandenyno mėlyna; abstraktūs bei leopardo raštai, juostelių raštas, filmo Nasrai aplikacijos su CK logotipu.
 
AUDINIAI:
Nardymo kostiumams skirta medžiaga, kutosiukai, vilna, mezginiai.
 
SILUETAI:
Oversized tipo švarkai, midi, plisuoti sijonai, 6-ojo dešimtmečio siluetų kokteilinės suknelės, masyvūs megztiniai, nardymo kostiumo dalį imituojantys mini sijonai, smokingo švarkai, mokyklos-universiteto baigimui skirtos mantijos.

AKSESUARAI:
Nardymo akiniai, guminiai batai, ryškių spalvų gyvūnų raštų imitacijos, rankinės su grandinėmis, smailianosiai bateliai su kitten tipo kulniuku, mokyklos-universiteto baigimo kepurėlės.