KAS NAUJO? / Naujienos
TOP 3 MADOS PASAULIO NAUJIENOS
MODE 24/7 / 2018 September 24
Nuotraukoje: Dolce&Gabbana SS'19 kolekcijos pristatymo užkulisiai.
1. Dolce&Gabbana Milane pristatė kolekciją, kvestionuojančią socialines mados industrijoje vyraujančias normas.
 
Ką tik pasibaigusioje Milano SS’19 mados savaitėje pristatyta Dolce&Gabbana kolekcija pasižymėjo pozityvios mados svarbą akcentuojančiomis emocijomis. Domenico Dolce ir Stefano Gabbana vizijoje podiumu žengė įvairaus amžiaus bei sudėjimo modeliai, o daug dėmesio buvo skirta ir integruojant šeimos (mamos, vaiko, močiutės) santykių vertybes. Net 150 skirtingų modelių pristatančios SS’19 kolekcijos metu pasirodė tokios asmenybės kaip Monica Bellucci, Carla Bruni, Eva Herzigova, Ashley Graham ir kt. Prie stipraus socialinio pareiškimo pridėjus unikalius, itališką dvasią ir religinius motyvus perteikiančius drabužius, matome puikų emocinį ryšį su ženklu sukuriančią kolekciją.
 
Pilną kolekciją galite apžiūrėti čia.
 
2. Stella McCartney ir Adidas pristatė aplinkai draugiškus Stan Smith sportinius batelius.
 
Stella McCartney mados industrijoje puikiai žinoma dėl savo plėtojamos ženklo filosofijos - kurti tvarią, aplinkai draugišką prabangią madą. Šį kartą dizainerė savo viziją perteikė ir koloboracijoje su tarptautiniu sportinių prekių gigantu Adidas. Bendradarbiavimo rezultatas - 100 % veganiški ikoniško Stan Smith modelio sportiniai bateliai. Šiame kolekciniame modelyje įspaustos mažos žvaigždės, o bato galą puošią burgundiškos ir mėlynos spalvos detalės. Pasakt pačios dizainerės, nors aplinkai draugiškos produkcijos gamybos procesai tobulėja, pasiekti rezultatą buvo tikrai nelengva užduotis.
 
Įdėmiau apžiūrėti ir įsigyti šį modelį galima čia. 
 
Nuotraukoje: Stella McCartney su veganiškais Adidas Stan Smith modelio sportiniais bateliais.
 
3. Hedi Slimane pristatė pakvietimus į jo pirmosios kolekcijos CELINE mados namams pristatymą.
 
Šiandien prasideda Paryžiaus SS’19 mados savaitė, kurioje mados bendruomenė pagaliau galės išvysti taip lauktą Hedi Slimane debiutą CELINE mados namuose. Belaukiant dizainerio pirmojoje CELINE kūrybinio starto, H. Slimane oficialiai pristatė išskirtinius kvietimus į kolekcijos pristatymą. Tai specialiai įrištos knygos, kuriose publikuojamos pačio kūrėjo darytos juodai baltos fotografijos, fiksuojančios 10 ikoniškiausių naktinio Paryžiaus gyvenimo traukos vietų - Balajo, Bus Palladium, Chez Castel ir t.t. H. Slimane kūrybos braižas dažnai akcentuoja glamūriško naktinio gyvenimo estetiką, tad belika laukti kaip ji pakeis moderniu minimalizmu išsiskyrusią Phoebe Philo viziją, kuria pastaruosius 10 metų gyveno CELINE mados namai.
 
CELINE SS’19 kolekcijos pristatymas vyks rugsėjo 28 d., 20:30 val. (Lietuvos laiku rugsėjo 28 d., 21:30 val.)