MODE INTERVIU / MODE INTERVIU
Egzotique: „Meilė sau daro stebuklus”
Ieva Juknevičiūtė / 2018 November 09
Nuotraukoje „Egzotique“ kolekcijos modelis.
Moteriškus apatinius visuomet supa savotiška paslaptis ir net mistika. O klausimas kas itin įvairias moteris skatina tiek dėmesio skirti aprangos detalei, kuri paslepėta nuo aplinkinių akių, tikrai ne vieno puslapio reikalaujantis debatas. MODE norėjo prisiliesti prie šios subtiliai delikačios temos, tad pakalbino lietuviškų apatinių prekės ženklo Egzotique įkūrėjas Kariną Kunigelytę ir Taisija Tamulevičienę, kurioms dažnai tenka ne tik siūti intymiausią drabužį moterims, bet ir tapti savotiškomis moterų psichologėmis.
 
Nuotraukoje: „Egzotique“ kolekcijos modelis. 
 
Kas labiausiai skatina moterį rinktis puošnius apatinius? Kaip tai susiję su pasitikėjimu savimi bei psichologiniais niuansais?
 
Tikrai ne paslaptis, kad kiekvienai iš moterų malonu žinoti, kad po jos dėvimais drabužiais slepiasi gražus apatinis trikotažas. Be jokios abejonės tai suteikia pasitikėjimo savimi! O juk neveltui sakoma, kad moteris gražiausia tada, kai tokia ir jaučiasi. Mes manome, kad kiekvieną moterį individualiai lydi vis kitokia motyvacija rinktis gražius apatinius. Galbūt tai noras nustebinti mylimą žmogų, būdas pakelti sau nuotaiką ar tiesiog naujos suknelės sukeltas įkvėpimas skirti laiko sau ir pasipuošti.Ar sutiktumėte, kad gražūs apatiniai suteikia moteriai galios?


Vien tik žinojimas, kad net visiem nematomos Tavo dėvimos aprangos detalės yra gražios, įgalina Tave jaustis ypatingai ir kelia pasitikėjimą savimi. Kartu išskirtiniai apatiniai išreiškia ir meile sau, kuri daro stebuklus!
 

Ar moterys linkusios rinktis prašmatnius apatinius daugiau specialioms progoms ar visgi šiuolaikinės moterys nori išskirtinių apatinių kiekvienai dienai ?


Moterys, su kuriomis nuolatos bendraujame, renkasi ir puošiasi mylimais, širdžiai mielais apatiniais kiekvieną dieną. Jos gyvenime stengiasi nelaukti ypatingų progų ir netaupyti specialiai dienai. Gyventi ir puoštis kiekvieną dieną - tai tikras džiaugsmas.
 

Kuo pasižymi rankų darbo apatinių drabužių gamyba?


Apatinių siuvimo rankomis technologija yra labai delikati. Šį darbą sudaro didelis dėmesys smulkioms detalėms, kruopštumas, parenkant kiekvieną siūlą bei audinį. Net ir mažiausia detalė mums itin svarbi, kadangi šie rūbai turi tiesioginį sąlyti su oda bei intymiausiomis kūno vietomis. Nepaslaptis ir tai, kad intymios kūno vietos yra jautriausios, todėl daug dėmesio skiriama kokybės užtikrinimui.


 
Nuotraukoje: „Egzotique“ kolekcijos modelis. 
 

Praeitas amžius ir skirtingi jo dešimtmečiai reprezentavo tikrą moterų apatinių revoliuciją. Koks laikotarpis, kalbant apie moteriškų apatinių stilistiką bei dizainą, labiausiai jus įkvepia?


Esame tikros klasikos atstovės. Praeito amžiaus apatinių stilistikos, dizano evoliucija tikrai buvo labai kontrastinga, tad kiekvieną dešimtmetį lydėjusios skirtingos tendencijos turi savito šarmo. Visgi mes išskirtumėms 20’s ir 30’s laikotarpį dėl tuo metu naudotų audinių išskirtinumo, siuvimo stiliaus bei naudojamų detalių, kurios yra artimos ir Egzotique kūryboje.

Kaip apatinių moterims kūrėjos, ar jaučiate tam tikrą stigmą, supančią moteriškus apatinius, akcentuojant, kad tai tam tikrai vulgarumo išraiška. O gal tokia stigma jau seniai atgyvenęs požiūris?


Manome, kad perdėtas vulgarumas jau seniai atgyvenęs  ir pačios su tokiu požiūriu tikrai nesusiduriame. Galbūt tam įtakos turi mūsų pačių suburtas bendraminčių moterų ratas ir vienodas požiūris šiuo klausimu.
 
Žvelgiant kiek globaliau, kartais tenka pastebėti, kad dalis gamintojų apatinius rūbus moterims perteikia kaip gražų vaizdinį, skirtą vyrams, akcentuojant banalų seksualumą. Mūsų požiūris šiuo klausimu tvirtas ir nekintantis - moteriški apatiniai, visų pirma, skirti moteriai. Net ir savo klientėms, renkantis apatinius, patariame vadovautis savo intuicija, norais ir neskubėti klausti savo antrosios pusės nuomonės.
 
Seksualumą taip pat suvokiame subtiliai, nes dažnai jis tikrai neturi nieko bendro su apnuogintu kūnu bei nenatūralia moters kūno kalba.

Nuotraukoje: „Egzotique“ kolekcijos modelis. 
 
Pabaikite sakinius:

Elegantiški apatiniai reiškia... eleganciją ir rafinuotumą mėgstančią moterį.
 
Puoštis gražiais apatiniais kiekviena dieną labiausiai verta dėl...to, kad paprasčiausiai nėra priežasties nesipuošti kiekvieną dieną!

Apatiniai geriausiai perteikia moteriškumą kai...atspindi moters vidinę energiją.
 
Kiekviena moteris savo apatinių kolekcijoje turėtų turėti...patogumą ir laisvės pojūtį užtikrinančią braletę.


Skirtumą tarp seksualumo ir vulgarumo geriausiai parodo...parinktas rūbas netinkamu metu ir aplinkoje.