MADA / Stiliaus menas
I. Sinkevičienė apie minimalistinį įvaizdį: „Aš esu už subtilų moteriškumą!“
Kamilė Zaleckaitė / 2018 May 04
Nuotraukoje: Inga Sinkevičienė
Stilinga ir įkvepianti, subtili ir detales vertinanti stilistė Inga Sinkevičienė žavi savo minimalistiniu ir akį traukiančiu stiliumi. Savo įvaizdį kurdama per detales, moteris atskleidė, jog dažniausiai jos drabužių deriniuose dominuoja vyriško stiliaus detalės, minimalistiniai aksesuarai bei ištikimybė audinio ir drabužio kokybei. Tad iš arčiau susipažinkite su I. Sinkevičiene ir jos įvaizdžiu, kuriam įkvėpimo ieškoma iš pačių įvairiausių šaltinių.
 
Kaip apibūdintumėte savo stilių? 
 
Kai kalba eina apie mano stilių, su šypsena atsakau, kad jis prancūziškas. Dievinu minimalizmą ir paprastumą, neperkrautus derinius. Paprastus ir kasdienius drabužius nešioju su kokybiškais, laikui nepavaldžiais aksesuarais. Bet, neslėpsiu, tuo pačiu mėgstu ir šiek tiek sportiškumo prieskonį.
 
 
„MODE“ pastaba: dominuoja tarpusavyje derančių spalvų gama bei minimalistiniai aksesuarai.
 
Koks yra išskirtinis jūsų stiliaus akcentas?
 
Mano drabužių deriniai praktiškai visuomet turi vyriško stiliaus akcentą. Mėgstu oversized modelio marškinius, švarkus, bomberius, odines striukes. Visą tai derinu su stambaus kulno bateliais ir įdomiais aksesuarais. Dažnai net perku didesnio dydžio drabužius, arba tiesiog pasiskolinu iš savo vyro spintos.
 
Ar turite mėgstamą spalvą?
 
Juoda spalva visuomet yra ir bus mano mėgstamiausia. Bet šiuo metu esu tiesiog įsimylėjusi rudą ir nude spalvas. Khaki spalva irgi yra mano favoritas. Tačiau viskas priklauso nuo pačio drabužio kirpimo, nuo jo medžiagos sudėties ir kaip visuma žaidžia su spalva. 
 
 
„MODE“  pastaba: dominuoja žemiškos spalvos, laisvi siluetai. Įvaizdžio esminė detalė – pintas krepšys.
 
 
Kokios drabužių medžiagos jums yra artimesnės, o kokių vengiate savo aprangoje? 
 
Visada prioritetą atiduodu natūralioms medžiagoms, tokioms kaip šilkas, vilna, kašmyras ir, šį sezoną ypač aktualiam, linui. Prisipažinsiu, niekaip negaliu prijaukinti natūralių kailinių – jų savo spintoje neturiu! 
 
Su kokias drabužiais jaučiatės geriausiai ir patogiausiai? 
 
Su mom fit džinsais, T formos palaidine ir minimalistiniais aksesuarais.
 
 
„MODE“  pastaba: dominuoja platūs siluetai, ryškios spalvos sportinis megztinis, gatvės stiliaus elementai.
 
Ar turite stiliaus ikona?
 
Jau ilgą laiką žaviuosi tokiomis asmenybėmis kaip Sophia Roe, Miroslava Duma, Elin Kling. Jos yra ne tik stiliaus ikonos, bet ir be galo veiklios moterys, tikros įkvepėjos! 
 
Iš kur ateina įkvėpimas stiliaus deriniams?
 
Dažnai atsitinka taip, kad stipriai užsinoriu kažkokio drabužio ar aksesuaro, kurio tuo metu net nebūna prekyboje! Pradedu intensyvią jo paiešką internetinėse parduotuvėse arba užsienyje. O po pusės metų tas daiktas būna tikra bomba! Taip buvo ir su rankine-diržu (belt bag). Nežinau kaip, bet kažkaip sugebu nuspėti ateinančias mados tendencijas. O pats įkvėpimas deriniams ateina savaime, keliaujant, stebint žmones, vartant žurnalus, taip pat ir „Instagram“ yra tikra stiliaus įkvėpimo niša.
 
 
„MODE“  pastaba: dominuoja minimalizmas, šį sezoną populiarūs siauri akiniai ir nude spalvos.
 
Ko niekada nesiryžtumėte dėvėti?
 
Nieku gyvu nesirengčiau mini sijono su aukštakulniais ar panašių vulgarių drabužių derinių. Aš esu už subtilų moteriškumą!