Registruotis| Prisijungti
Paieška
  • Facebook
  • Instagram
  • |
  • Kontaktai

Podiumas / Kolekcijos
Ramunės Piekautaitės 2017 m. R/Ž kolekcija: duoklė modernistinio pasaulio atstovei
/ 2017 September 04
Nuotrauka: Ramunės Piekautaitės mados namų archyvo.Šiek tiek mažiau įprasto minimalizmo, įprastų moteriškų siluetų ir formų, daugiau spalvų, išskirtinių detalių, netaisyklingų linijų, kitaip pabrėžiančių moters figūrą, identitetą ir kasdieninį stilių, kuris kitu kampu priverčia pažvelgti į, atrodytų, jau seniai pažįstamą Ramunės Piekautaitės moterį.
 
Su kiekviena nauja kolekcija Ramunės Piekautaitės moteris vis ryškėja ir keičiasi. Pradėjus nuo klasikinės, žemiškos ir labai  švelnios moters, ji tampa tvirta, pasitikinčia savimi ir nebijančia pokyčių.
 
SPALVOS IR RAŠTAI:
Nors dizainerė lieka ištikima savo mėgstamai žemės atspalvių paletei, tačiau ją pagyvina itin išraiškingomis ir energija pulsuojančiomis spalvomis – ryškiai mėlyna, geltona bei prisirpusios vyšnios, taip įkvėpdama gyvybės bei modernumo pilkuoju tituluojamam rudens-žiemos sezono garderobui. 
 
SILUETAI:
Kolekcija išsiskiria savo moderniu stiliumi, moters figūra nebėra taip stipriai išryškinama, dažniau akcentuojamas ne įprastas moteriškumas, o laisvė jaustis savimi, noras būti nepriklausomai ir pastebėtai.
 
AKSESUARAI:
Žokėjaus tipo kepurės, kuriančios aliuziją į tvirtos ir valdingos moters įvaizdį, bei itin dideli masyvūs ir sunkūs šalikai, kurie kaip šydas apsaugo nuo artėjančių žiemos šalčių.
 
Itin svarbios šioje kolekcijoje tampa detalės: masyvios kišenės, daugybė užtrauktukų, militaristinio tipo sagos, pūstos rankovės, grafikos elementai ir netaisyklingos formos.