MODERNI KULTŪRA / Interjeras ir dekoras
9-ios „Instagram“ interjero ir dizaino paskyros, kurias privalai sekti
MODE 24/7 / 2018 March 20
Besidomintiems interjero dizaino naujienomis ar tiesiog norintiems pasisemti idėjų, kuriant namų interjerą, išrinkome 9-ias „Instagram“ paskyras, nepaliksiančias abejingų.
 
KELLY WEARSTLER
Kelly Wearstler išsiskirdama unikaliu braižu, tapo viena mėgstamiausių interjero dizainerių Holivude. O savo „Instagram“ paskyroje dizainerė suteikia galimybę pažvelgti į darbo užkulisius ir įgyvendintus projektus.
 
 

Stradasphere. Xk #stradachandelier #interiordesign #homedécor #worldofkelly

A photo posted by Kelly Wearstler (@kellywearstler) on


RYAN KORBAN
Niujorke gyvenančio ir dirbančio interjero dizainerio Ryan Korban išskirtinis bruožas – grafinio dizaino panaudojimas interjere ir prabanga alsuojanti estetika. Žinomiausiais R. Korban darbais yra įvardinamos Niujorke esančios „Alexander Wang“ ir „Aquazurra“, prekės ženklų, parduotuvės. Pastarosios parduotuvės interjeras sulaukė itin didelio žiniasklaidos dėmesio.


 

@racked lists 'New York's Most Architecturally Impressive Stores' thrilled to see TWO of my projects!! @aquazzura

A photo posted by RYAN KORBAN (@ryankorban) on


„TOM DIXON STUDIO“
Tom Dixon, savamokslis britų dizaineris, 2002 m. Londone įkūrė savo vardo įmonę „TOM DIXON STUDIO“, gaminančią išskirtinio dizaino šviestuvus, baldus ir namų aksesuarus. T. Dixon darbai buvo eksponuojami Londono „Viktorijos ir Alberto“, Niujorko „MOMA“ muziejuose, o už nuopelnus dizaino sričiai dizaineriui buvo suteiktas Britanijos ordinas.


„ZARA HOME“
„Zara Home“ – puikiai visame pasaulyje žinoma parduotuvė. 1,2 milijono sekėjų turinčio prekės ženklo „Instagram“ paskyroje galėsite pasisemti įdėjų, kuriant namų interjerą ar šventinį jų dekorą. 


„ONEFINESTAY“
„onefinestay“ – tai įmonė veikianti 4-iose šalyje, suteikianti galimybę apsistoti prabangiuose, išskirtinio interjero apartamentuose: Londone, Los Andžele, Majamyje, Niujorke, Paryžiuje ar Romoje. Beveik kiekvienas įrašas „Instagram“, tai nuomojamas būstas, jūsų išvykai.


DARRYL CARTER
Beveik prieš du dešimtmečius baigęs sėkmingą teisininko karjerą, Darryl Carter, Vašingtone, įkūrė dizaino įmonę „Darryl Carter, Inc.“ pramindamas kelią naujai Amerikietiško stiliaus estetikai – sujungdamas modernią viziją ir tradicinį dizainą.


PETER MARINO
Peter Marino – geriausiai žinomas dėl įgyvendintų projektų bendradarbiaujant su žinomiausiais vardais mados ir meno pasaulyje. Naujausius architekto darbus galite išvystyti apsilankę „Ermemegildo Zegna“ parduotuvėse Paryžiuje, Milane, Niujorke, Tokijuje, Šanchajuje arba „Chanel“ mados namų butikuose Paryžiuje, Niujorke ir Singapūre.


„MARMOL RADZINER“
„Marmol Radziner“ – dizaino ir statybos įmonė buvo įkurta devintojo dešimtmečio pabaigoje Los Andžele, JAV, architektų Leo Marmol ir Radziner.  2000-iais m. „Amerikos architektų institutas“ įmonei įteikė „Nacionalinį garbės apdovanojimą“ įvertindami jų pastangas restauruojant „Kaufmann dykumos namą“. „Marmol Radziner“ savo paskyroje dalinasi ne tik sukurtais interjero projektais, kurie dažnai patenka į didžiausius Amerikos leidinius, bet ir jų darbo procesu.


„SCANDINAVIAN HOMES“
Stokholme, Švedijoje, įsikūrusi „Scandinavian Homes“ interjero dekoratorių studija – nepaliks abejingų skandinaviško stiliaus gerbėjų. „Instagram“ paskyroje „Scandinavian Homes“ komanda talpina tik savo atliktų darbų nuotraukas.