Registruotis| Prisijungti
Paieška
  • Facebook
  • Instagram
  • |
  • Kontaktai

Gyvenimas / Nauja
Užupio desertinėje pristatyta būsimos nuotakos darbo knyga
MODE / 2017 August 08
Simona Krasauskienė. Nuotrauka: Ilja Sivakof.
Antradienio rytą, Užupyje įsikūrusioje „Liu“ desertinėje, susirinkusiems industrijos atstovams ir vestuvėms bei gražiems leidiniams neabejingai auditorijai, viešųjų ryšių specialistė Simona Krasauskienė pristatė naują leidinį – „Būsimos nuotakos darbo knyga 2018“.
 
Ši darbo knyga – tai itin subtilus ir moteriškas leidinys sukurtas specialiai nuotakai, bet tinka ir visoms svajojančioms apie vestuves. Tai jau penktoji idėjos autorės Simonos Krasauskienės knyga. Moters sukurtos bibliotekos lentynose puikuojasi nuotakų mylima „Nuotakos biblija“, „Vestuvių planuoklis“, „Šeimos albumas“, „Būsimos nuotakos darbo knyga 2017“.


Renginio akimirka.
 
S. Krasauskienė džiaugiasi, kad merginos vis dar rašo ranka ir planuoja savo dienotvarkes bei vestuves: „Tikiu, kad užpildytos darbo knygos dedamos į asmenines knygų lentynas ir paliekamos kaip šeimos relikvijos. Mes su komanda sukūrėme tik trafaretą, kuris gyvena atskirą gyvenimą kiekvienos moters rankose“.
 
Renginyje, dalyvavusios vedybų planuotojos Laura Vagonė, Viktorija Prokofjeva, Karolina Mėginytė, dizainerė Agnė Deveikytė, renginių organizatorė Elena Puidokaitė ir kitos žinomos moterys, galėjo ne tik paragauti Liucinos Rimgailės desertinėje pagamintais veganiškais desertais, pavartyti knygą, bet ir peržvelgti specialiai šiam renginiui publikuotą žymių pasaulio vyrų ir Lietuvos nuomonės lyderių meilės laiškų ekspoziciją.