Registruotis| Prisijungti
Paieška
  • Facebook
  • Instagram
  • |
  • Kontaktai

Gyvenimas / Nauja
„Burberry“ ir Henry Moore’o fondas pristato „Henry Moore: įkvėpimas ir procesas „Makers House“ erdvėse“
/ 2017 February 14
„Burberry“ mados namai ir Henry Moore’o fondas didžiuojasi pranešdami, kad „Makers House“ erdvėse pradedamas unikalus parodos projektas, kurio metu, vasario 20 dieną 19:30 Londono laiku, bus pristatyta ne tik „Burberry“ vasario 2017 kolekcija, bet ir pagerbti menininko darbai, kuris kolekcijai atnešė pagrindinį įkvėpimo šaltinį.
 
„Makers House“ erdvės nuo vasario 21-27 dienomis duris atversianti paroda, ilgesniam nei įprasta laikui (nemokamai), leis susipažinti su menininko darbo procesu, kūrybos evoliucija, ikoniškų skulptūrų idėjomis ir išvysti garsiausius Henry Moore’o darbus, intymioje aplinkoje Londono širdyje. Be to erdvėse bus įrengta ir „Burberry“ kavinė „Thomas’s“, kurios meniu bus galima rasti britišką virtuvės klasiką, kuriai naudojami tik šviežiausi vietinių ūkių produktai.
 

Nuotrauka: „Henry Moore Foundation“.
 
“Šiemet minėdami Henry Moore’o fondo 40-mečio sukaktį džiaugiamės šia puikia kolaboracija su „Burberry“ mados namais, kurie vieno geriausių skulptorių idėjas parodė naujoje ir intriguojančioje šviesoje. Net neabejoju, jog Henry Moore’as būtų laimingas, jei matytų, kad jo kūryba įkvėpė tokį išskirtinį dizainą. Tikimės, kad ši kolekcija skulptoriaus darbus atvers naujoms auditorijoms bei paskatins domėtis ne tik jo kūryba, bet ir turtinga istorija.” - Godfrey Worslade’as, Henry Moore’o fondo direktorius.
 
Šiandien, „Burberry“ mados namai taip pat atskleidė ir pirmuosius du drabužių derinius iš vasario 2017 kolekcijos. Jie parodyti reklaminės kampanijos nuotraukoje, kuri buvo daryta „Henry Moore Studios & Gardens“ aplinkoje Hertfordšyre. Pagal naujausią „Burberry“ sezonų modelį, šiuos pirmuosius derinius jau galima iš anksto užsisakyti internetu, o pristatyti jie bus pasibaigus „Burberry“ mados namų pristatymui Londono mados savaitės metu.
 

Nuotrauka: „Burberry“/Josh Olins.
 
“Henry Moore’u, vienu iš puikiausių Didžiosios Britanijos skulptorių, žaviuosi nuo tada, kiek tik save prisimenu – jo darbai man visada darė milžinišką įtaką. Žvelgiant ir apmąstant jo kūrinius kilo gausybė įdomių diskusijų, kurios paklojo pamatus ir paskutinei mūsų kolekcijai. Rezultatu esu itin patenkintas, nes tai – itin prasminga kolaboracija su H. Moore’o fondo komanda, kuri tikrai neapsiriboja naujausiu mūsų pristatymu. Tai ir didžiulis skulptoriaus darbų šou, surengtas Makers House erdvėje. Demonstruojami Moore’o darbai – tai puikus pavyzdys, kaip jo kūryba ir milžiniškas indėlis į moderniojo meno sklaidą Jungtinėje Karalystėje paveikė mūsų menininkus. Džiaugiuosi, kad vasario 2017 kolekcija bus demonstruojama tarp kūrybos, kuri įkvėpė drabužius.” - Christopheris Bailey, Burberry mados namų kūrybos direktorius ir pagrindinis vadovas.
 
Primename, kad vasario 20 dieną 19:30 Londono laiku, „Burberry“ pristatys antrąją greito įsigijimo kolekciją, kurią bus galima tiesiogiai stebėti mados namų „Facebook“, „YouTube“, „Twitter“ paskyrose ir Burberry.com svetainėje. Visus moterų ir vyrų kolekcijų drabužius iškart po šou bus galima įsigyti tiek internete, tiek atrinktuose „Burberry“ salonuose.