STILIUS IR MADA / Aksesuarai
Julija Steponavičiūtė naujos „erikahoc“ kolekcijos veidas
MODE 24/7 / 2018 March 29
Nuotraukoje: Julija Steponavičiūtė
Moderniai miesto moteriai skirtas odinių rankinių ir kuprinių ženklas „erikahoc“ pristato naują kolekciją, veidu jau antrą kartą tapo modelis Julija Steponavičiūtė.
 
„Naujuose kūriniuose išlaikoma ženklui būdinga minimalistinė estetika, kuri kalba įvairiapusiškai moderniai moteriai. Būtent jai ir yra skirta mano kūryba. Kurdama šią „erikahoc“ kolekciją drąsiau eksperimentavau su formomis ir oda. Kolekcijoje pirmą kartą pristatau krokodilo imitacijos odą, saikingai įtraukiu spalvas, o su geometrinėmis formomis žaidžiu pritaikydama jas funkcionaliam dizainui. Drąsesnį požiūrį perteikia ir fotosesijos nuotaika, spalvos ir aplinka“, – sako E. Paulauskė.
 
Naujos kolekcijos veidu jau antrą kartą tapo modelis Julija Steponavičiūtė, kuri neslepia, kad „erikahoc“ kūryba žavisi dėl išlaikomos aukštos kokybės ir reprezentuojamo moters paveikslo.
 
„Erikos Paulauskės dizainą vertinu dėl šilto minimalizmo, kuris tuo pačiu išlieka ir labai funkcionalus. Pati turiu kelis „erikahoc“ odos gaminius, todėl jau teko išbandyti jų ilgaamžiškumą ir patogumą. Taip pat man labai artimas „erikahoc“ požiūris į moterį, kuri yra būtent tokia, kokios mes visos: kartais trapi, kartais  ryžtinga ar net pikta, kartais be galo laiminga, bet visą laiką labai moteriška. Kalbant apie naujos kolekcijos fotosesiją, darbuotis buvo tikrai smagu, dėl puikios komandos ir profesionalumo“, - pasakoja J. Steponavičiūtė.
 
Prie naujos kolekcijos fotosesijos dirbo fotografė Vika Paškelytė, stilistė Emilija Knyzelytė, plaukų stiliumi rūpinosi Mantas Tautvaišas.